Zmrzlinové auto | Rádi přijedeme až k Vám...

tel.: 606 647 001 | info@pojizdnazmrzlina.cz

Mobilní zmrzlina
Chcete na své akci točenou zmrzlinu? Pak jste tu správně.
Objednejte si nás a my rádi přijedeme.

 

  Na Vaši akci si nás můžete objednat. Točená zmrzlina je v teplých letních dnech vyhledávanou pochoutkou. Tak neváhejte. S realizací našeho prodeje budete spokojeni. Těšíme se na Vás.   

#8250;

Co nabízíme

2020/1

    Nabízíme kompletní servis prodeje  točené zmrzliny a výrobky z ní. Vyrábí se kontinuálně, tedy vždy množství potřebné pro daný odběr. Zmrzlina je tedy čerstvě vyrobená, vytvarovaná, našlehaná, jemné konzistence. Osvěží. Dáváme správnou míru. U prodeje dodržujeme hygienické předpisy dle systému HACCP a prostředí máme čisté. Jsme mobilní, tudíž dle dohody jsme schopni přijet na Vámi určené místo (sportovní nebo kulturní akci i masivnějšího charakteru, akci pro děti, vyjimečnou událost nebo oslavu.) a také na místo, kde není elektrický proud ani zdroj pitné vody a odpadové hospodářství (vojenské újezdy a  výcvikové prostory,sportovní motokrosové a automobilové dráhy atd.) Náš pojízdný "ZMRZLINOVÝ TRUCK" je vybaven zmrzlinovým strojem od firmy TAYLOR, který je známý  po celém světě jako vysoce výkonný a spolehlivý pomocník, schopen uspokojit i tak náročné provozy jako jsou restaurace Mc Donald´s, Burger king  KFC a celou řadu dalších,tzn. že uspokojíme zákazníky i na akcích s velkou účastí. Dále je vybaven přídavným zařízením až na osm druhů polev- "Flavor Burst" ,tříšťovčem na tři až šest druhů ochucené ledové tříště  a profesionálním  kávovarem WMF na přípravu bohatého sortimentu kávy (espresso,cappuccino nebo latté). Nabízíme také palačinky sladké i slané, dle přání zákazníka. S realizací našeho prodeje budete spokojeni. Jsme pozitivní a zákazníci se nám vracejí.   

#8250;
#8250;
#8250;
Napište nám rychlý dotaz
Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.
Copyright © 2020 Pojízdná zmrzlina Zdeněk Bednář – všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin | SEO
Mobilní zrmzlina na facebooku Mobilní zrmzlina na twitteru Mobilní zrmzlina RSS
#8250;